Přihláška

Aktuální přijímací řízení pro šk. rok 2023/2024 je naplněné, přijímáme náhradníky.

Momentálně (07/2023) máme dostatečný počet náhradníků, tudíž není pravděpodobné, že byste se stali našimi studenty již v září 2023. Pokud nám ale přihlášku i přes to vyplníte, ozveme se Vám o týden dříve, než přihlášky zpřístupníme veřejnosti, abyste měli šanci získat si své místo na naší škole pro následující školní rok (2024/2025).

Jak podat přihlášku?

Elektronický formulář

Stačí vyplnit elektronický formulář, který je níže. Veškeré další informace Vám dorazí do e-mailu. Pokud Vám formulář nejde odeslat, vyzkoušejte kvalitu svého připojení k internetu, restartovat zařízení a pokud to ani po té fungovat nebude, kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme.

Správnost vyplněných údajů

Prosíme, dbejte na správnost vyplněných údajů. Především na rodné číslo, které musí být kompletní (vč. čísel za lomítkem), stejně tak telefonní kontakt a adresa, ve které se zadává ulice samostatně od čísla popisného.

Chybně vyplněný formulář

Pokud některý údaj vyplníte chybně, nebojte se, v e-mailu na Vás čeká tlačítko, které Vám umožní si přihlášku ještě zpětně upravit. Pokud nastanou jakékoliv komplikace, neváhejte se na nás obrátit.

Ⓒ 2018 Střední škola MILLS | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní