Předškolní a mimoškolní pedagogika

Získejte kvalifikaci pro práci s dětmi předškolního věku, která Vám umožní stát se učitelkou v mateřské školce, vychovatelkou ve školní družině či pedagogem volného času.

Vystudujte dvouletý pomaturitní obor Předškolní a mimoškolní pedagogika na naší škole. Výuka probíhá jen jednou týdně ve všední den, a to nejdříve od 12:30.

Proč si vybrat právě Mills?

KÓD OBORU

75-31-M/01

ŠKOLNÍ A VZDĚLÁVACÍ PROGRAM

Předškolní a mimoškolní pedagogika

DÉLKA STUDIA

2 roky zakončené maturitní zkouškou z odborných předmětů

ŠKOLNÉ

28.000 Kč/školní rok, možno rozložit až do 4 splátek

PODMÍNKY PRO PŘIJETÍ

Již dokončené středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou z českého jazyka a splnění dalších kroků přijímacího řízení do volné kapacity školy, viz. Přijímací řízení.

 

Jak studium probíhá

Podání přihlášky
Od ledna je možné podat přihlášku prostřednictvím elektronického formuláře. Do Vámi vyplněného e-mailu Vám dorazí další instrukce, co s přihláškou máte dál podniknout.
Přijímací řízení
Pokud úspěšně projdete přijímacím řízením a stanete se studentem naší školy, budete o tom informováni e-mailem. Vše probíhá pouze elektronicky.
Výuka
Výuka začíná nejčastěji již 1. týden v září a následně probíhá po celé 2 roky studia ve stejný všední den v odpoledních hodinách (nejdříve od 12:30). O tom, do jaké třídy a v jaký den budete chodit, budete informováni před zahájením školního roku prostřednictvím e-mailu.
Zakončení studia
Studium zakončíte maturitní zkouškou z odborných předmětů, kterými jsou pedagogika, psychologie a dále jedna z volitelných výchov s metodikou: hudební, výtvarná, dramatická či tělesná. Volba je v tomto případě na Vás.

Profil absolventky

Zaujal Vás tento obor? Zjistěte o něm ještě více!

Školné

Před zahájením studia škola uzavírá se studentkou/studentem smlouvu o studiu, ve které jsou zakotveny podmínky studia i výše ročního školného. Aktuální výše školného je vždy napsána v záložce Školné a je možné jej rozložit až do 4 splátek na základě žádosti.

Ⓒ 2018 Střední škola MILLS | Webové stránky vytvořilo Než zazvoní