Vyberte si školu, která dokáže skloubit teorii s praktickou výukou, plnou expertů z praxe. Studujte na škole, která vás připraví na budoucí zaměstnání bez zbytečné teorie – studujte na MILLS.

Na střední škole MILLS nabízíme v současnosti specializovaný obor Předškolní a mimoškolní pedagogika, nástavbový obor pro studenty, kteří by rádi získali potřebné vzdělání pro práci s dětmi předškolního věku. Absolventi se uplatní především jako učitelé v mateřských školkách nebo pedagogové volného času ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání, ve střediscích volného času, školních družinách a školních klubech, nebo jako vychovatelé ve školských výchovných a ubytovacích zařízeních.


délka studia
2
roky
učit vás bude
22
expertů z praxe
školu již absolvovalo
700
budoucích pedagogů
máme
20
let zkušeností

Prohlédněte si naší školu6 důvodů, proč si vybrat Mills

Důraz na odbornou praxi
V rámci studia zažijete povinnou odbornou praxi, která se Vám určitě hodí do životopisu.
Spolupracujeme s řadou specializovaných pracovišť po celé české republice.

Vyučující mají bohaté zkušenosti přímo z praxe.
Naši učitelé ví, o čem mluví. Jsou to lidé s dlouholetými zkušenostmi z terénu. Jejich přednášky jsou opřené o každodenní praxi.

Studium pouze jednou za týden
Víme, jak je náročné stíhat vzdělání u pracovního poměru. Proto u nás probíhá výuka v dálkovém studiu jednou za týden v odpoledních hodinách.

Okamžitý nástup do práce, žádné zaučování
Po dokončení studia Předškolní a mimoškolní pedagogika není třeba absolvovat zdlouhavé zaučování, protože praxi už budete mít za sebou.

S nástavbovým studiem se uplatníte ve školství i mimo něj
S nástavbovým vzděláním z naší školy se uplatníte jako učitelka v mateřské škole nebo například pedagog volného času. S nástavbovým studiem získáte také větší platové ohodnocení.

Bez přijímaček
Netrapte se stresem ze zkoušek a nastupte rovnou do školy. Přijímací řízení probíhá formou informačního pohovoru, při kterém se dozvíte všechno podstatné.

Fotky z praxe