Proč studovat u nás?

Je pro vás zajímavá práce učitele v mateřské škole, vychovatele v družině či pedagoga volného času? Náš unikátní nástavbový obor Předškolní a mimoškolní pedagogika vás na tato zaměstnání připraví efektivně a prakticky.

Proč si vybrat studium na Mills?

Studium 1x týdně

Skloubit rodinný a pracovní život se studiem je výzva. Proto jsme upravili organizaci studia tak, že výuka probíhá 1x týdně – a to ve všední den během odpoledních hodin.

Praktická výuka

Naši vyučující jsou přímo z oboru, předají vám praktické zkušenosti a skutečně podstatné teoretické znalosti. Během studia vás čeká i rozmanitá praxe – 6 týdnů ve 4 typech školských zařízení.

Ihned do práce

Po dokončení studia nemusíte díky absolvované praxi docházet na žádná zdlouhavá zaučování. A s nástavbovým vzděláním získáte vyšší platové ohodnocení.

Široké uplatnění

Pracovat můžete jako učitelé v mateřských školkách nebo pedagogové volného času ve školských zařízeních pro zájmové vzdělávání, školních družinách a školních klubech, či jako vychovatelé ve školských zařízeních.

Pohledy absolventů

„Na tuto školu velmi ráda vzpomínám. Naplnila mé očekávání a byla jsem tu se vším velmi spokojená. Určitě bych školu všem, kdo zde chtějí studovat, doporučila.“

M. R.

absolventka 2022
„Dlouho jsem jenom přispívala v organizacích a volnočasových aktivitách a pomáhala s realizací dětských programů. Teď, díky škole Mills a získané odbornosti, můžu tyto aktivity nejenom vymýšlet, ale i vést jejich uskutečňování – stát na vlastních nohách a spoléhat na to, co jsem se naučila.“

Markéta Nedorostová

absolventka 2017
„Splnila jsem si svůj životní sen z dětství a pracuji v mateřské škole, kde jsem pracovala jako učitelka i po dobu celého studia. Nyní od září pracuji s postiženými dětmi a je to ta nejnádhernější práce, jakou člověk může dělat.“

Jitka Riedingerová

absolventka 2022
×